Новий рівень формату HD Дисплей телевізора LG Full HD з більш багатим кольором дозволить вам насолоджуватися улюбленим контентом з яскравішою та природнішою кольором. Незабутні враження від перегляду Інтелектуальний процесор alpha 5 Gen5 телевізора LG Full HD дозволяє повністю зануритися у зображення. Інтелектуальний контроль яскравості Інтелектуальний контроль яскравості забезпечує відмінний рівень яскравості в будь-якому інтер’єрі, адаптуючи яскравість до освітлення приміщення. Розумніше, ніж ви можете уявити ThinQ AI дозволяє зручно використовувати весь функціонал телевізора LG Full HD: від голосового керування до персоналізації контенту. Пульт Magic Remote не входить до комплекту. Розумний телевізор Просте керування голосом. Голосове смарт-керування за допомогою Google Assistant, Amazon Alexa, Apple AirPlay та інших рішень робить керування телевізором LG простіше і швидше. Мій профіль Насолоджуйтесь комфортом, увійшовши в свій обліковий запис і переглядаючи контент, рекомендований спеціально для вас. Спорт-оповіщення Sport Alert Завдяки спорт-повідомленням вам більше не доведеться замислюватися про те, як не пропустити улюблені матчі! Отримуйте сповіщення перед найважливішими змаганнями. LG HDR10 Pro Рівень яскравості HDR10 Pro регулюється таким чином, щоб покращити колір і чіткість кожного зображення. Ви будете вражені реалістичністю зображення. Режим FILMMAKER MODE Насолоджуйтесь якістю та кольоропередачею фільмів в автентичному вигляді, який був задуманий режисером. Доступ до улюблених платформ. Підключіться до сервісів, на які у вас оформлена передплата, та насолоджуйтесь улюбленими шоу. Хмарні ігри Грайте в улюблені хмарні ігри завдяки сумісності з Google Stadia та GEFORCE Now. Грова панель & Оптимізатор ігор Всі налаштування для оптимального геймплею в одному місці. Ігрова панель дозволяє швидко змінювати налаштування гри в залежності від жанру. HGiG LG співпрацює з найбільшими представниками ігрової індустрії, дозволяючи вам насолоджуватися новітніми HDR-іграми з максимальним зануренням. Екологічність В упаковці для телевізорів LG Full HD використовується одноколірний друк та коробка, придатна для вторинної переробки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | webOS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Вес | 4.6 кг кг |
| Вага без підставки | 4.65 кг |
| Вага з підставкою | 4.7 кг |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Внутренняя память | немає даних |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 32" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | немає даних |
| Звукова система | 2 x 5 |
| Колірне виконання | черный |
| Комплект поставки | ніжки, пульт ДУ, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | L-Con |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 2 х 5 Вт |
| Процесор зображення | ?5 Gen5 |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 736x437x82.9 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 736x464x180 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Digital |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 9 730 ₴












