
Планшет Oukitel RT1 4/64GB 4G Dual Sim Black
5 883 ₴
- Нет в наличии
- Код: Oukitel RT1 Black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Торкніться та відчуйте довкілля, куди б ви не пішли OUKITEL RT1, наш перший міцний планшет. Він має водонепроникність (IP68), пиленепроникність (IP69K) та захист від падіння (1,5 м), що зручніше та стабільніше для вашого життя та роботи. Найбільша батарея Ваша тверда та вірна підтримка Місткість акумулятора становить 10000 мАг, функція швидкої зарядки допоможе вам краще керувати своїм часом. Продуктивність удароміцного планшета Oukitel RT1 також не залишить байдужим користувача, 22 нанометровий процесор MediaTek Helio P22 впорається без проблем сучасними іграми та програмами. Як для планшета 4 Гб ОЗП та 64 Гб ПЗП буде відмінним поєднанням, для забезпечення максимального комфорту від використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android 11 |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 14.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Батарея | 10 000 mAh |
| Вес | 850 г кг |
| Встроенная память | 64Гб |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | PowerVR GE8320 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Навігація | GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | є |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 4Гб |
| Основна камера | 16 Мп |
| Процессор | MediaTek Helio P22 |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Разрешение | 1920х1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 251.2 х 170 х 14.5 мм |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 14.5 мм |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Частота | 1.2 ГГц + 1.6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 5 883 ₴





