Кристально чистий досвід із якістю 4K Отримайте нові враження від перегляду з телевізором LG UHD. Насолоджуйтесь яскравими кольорами та захоплюючою подих деталізацією в Real 4K. Дивіться телевізор UHD у абсолютно новому масштабі Насолоджуйтесь улюбленим контентом навіть зблизька на надвеликому телевізорі 4K UHD. Тепер телевізор ідеально впишеться у ваш простір Телевізори LG UHD тепер мають ще більш тонкий дизайн і більш мінімалістичну рамку, що доповнить інтер’єр вашого будинку. Отримуйте нові враження від перегляду Процесор 5 5-го покоління з функціями штучного інтелекту Телевізор LG UHD обладнано потужним процесором 5 5-го покоління з функціями штучного інтелекту, який дарує незабутні враження від перегляду. Підійміть якість зображення до 4K Дивіться зображення, що не дотягує до стандарту 4K на великому екрані UHD у форматі 4K. Насолоджуючись чіткістю та точністю кожної секунди. AI Brightness Control Технологія керування яскравістю AI Brightness Control за допомогою штучного інтелекту забезпечує ідеальний рівень яскравості, адаптуючись до умов навколишнього освітлення. AI Sound Pro Процесор 5 5-го покоління на основі штучного інтелекту перетворює двоканальний звук на 5.1.2-канальний віртуальний звук поліпшуючи якість і забезпечуючи неперевершені враження від прослуховування. LG UHD автоматично розпізнає жанри і оптимізує звучання. Розумний телевізор ThinQ AI Від голосового керування до персоналізованого контенту. Завдяки технології ThinQ з функціями штучного інтелекту телевізор LG UHD стає ще розумнішим. Мій профіль Увійдіть у свій обліковий запис і дивіться контент, рекомендований спеціально для вас. HDR10 Pro З HDR10 Pro покращуються кольори та чіткість кожного зображення завдяки регулюванню рівень яскравості. Оцініть наскільки реалістично виглядає контент. Підготуйтеся до епічної гри Насолоджуйтесь фантастичними іграми за допомогою хмарних ігор Cloud Game, ігрової панелі та режиму Оптимізація гри, а також HGiG.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Операционная система | webOS |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вага | 8.9 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 43" |
| Звукова система | 2 x 10 |
| Колірне виконання | черный |
| Операційна система | WebOS |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 967х564х57.1 мм |
| Тип телевізора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T/DVB-T2/DVB-C/DVB-S/DVB-S2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 18 885 ₴











