
Планшетний ПК Oukitel RT2 8/128GB 4G Dual Sim Black
10 930 ₴
- Нет в наличии
- Код: Oukitel RT2 Black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Виробник за роки своєї діяльності знайшов ті параметри, які залучатимуть найбільше клієнтів. Зробивши Oukitel RT2 Orange він показав, що захищений планшет може бути багатофункціональним, давати нам всі параметри, які так необхідні для активного використання в нестандартних умовах. Такий планшет охоче беруть працівники СТО, люди, пов’язані з роботою на вулиці і так далі. Основна фішка Oukitel RT2 – автономність. Звичайно ж, рівень роботи на одному заряді відіграє важливу роль, тому що Ваш пристрій не вимкнеться в невідповідний момент. Акумулятор ємністю 20000 мАг – це нереальні цифри, які дозволяють отримувати кілька днів використання у повноцінному активному режимі. Що ж до зарядки, то процес не швидкий, але за 3-4 години Ви зможете отримати бажані 100%. Звичайно, такий акумулятор спричинив відповідні зміни в габаритах: вага складає 930 гр, а товщина корпусу 17.3 мм!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 20 000 mAh |
| Вес | 930 г кг |
| Встроенная память | 128Гб |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | ARM Mali-G72 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Навігація | GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 8 ГБ |
| Операционная система | Android 12 |
| Основна камера | 16 Мп |
| Процессор | MediaTek MT8788 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Разрешение | 1920х1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 249.1 х 167.8 х 17.3 мм |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 17.3 мм |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 10 930 ₴










