
Кавоварка ріжкова Cecotec Cafelizzia 790 White CCTC-01650 (8435484016506)
5 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-01650
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
За ідеальним еспресо стоїть ідеальна кавоварка Кавоварка Cafelizzia 790 для справжніх цінителів кави закохує в себе як своїм стильним корпусом з нержавіючої сталі, так і чудовою якістю приготування всіх видів кави і заварювання настоянок. При всій своїй компактності завдяки оснащеності новими технологіями готує максимально смачні кавові напої. Для всіх видів кави Cafelizzia 790 смачно варить як міцні кавові напої, так і легкі з додаванням молока або вершків. Завдяки технологічності кавоварки кожен вид кави буде відрізнятися таким же смаком і ароматом, як з найкращої кав’ярні. Нагрівання води системою Thermoblock Кавоварка нагріває воду за допомогою системи Thermoblock - нагрівання відбувається швидко і порційно. Cafelizzia 790 нагріває рівно стільки води, скільки потрібно для порції кави, завдяки чому економить енергоспоживання. Сила смаку і аромату Ми отримуємо задоволення від смакових якостей кави внаслідок його екстракції. Завдяки тиску 20 бар і технології ForceAroma кавоварка витягує з меленої кави максимальний смак і аромат. Насолоджуйтеся всієї вишуканістю улюбленого напою. Регульований капучинатор Cafelizzia 790 оснащена вспінювателем з регулятором - ви зможете текстурувати молоко на свій смак, створюючи кращу пінку для кави. Ваш напій вийде не тільки смачним, але і естетичним. Ідеальна температура води для настоянок Крім приготування запашної кави, ви зможете готувати настоянки. Кавоварка подає гарячу воду потрібної температури для приготування корисних для здоров’я настоянок. Насолоджуйтеся багатофункціональністю компактного пристрою. Готує дві кави одночасно Якщо ви захочете приготувати каву для двох чоловік, Cafelizzia 790 легко зробить два напою одночасно. Кавоварка оснащена подвійним випускним отвором і двома фільтрами, що дозволяє заощадити час на приготуванні і насолоджуватися запашною кавою без очікування. Ємний резервуар Водний бак об’ємом 1,2 л досить ємний - при стандартному використанні не вимагає частого наповнення водою. Ніяких складнощів у використанні - кавоварка завжди готова приготувати для вас найсмачнішу каву. Піднос для підігріву чашок Кавоварка оснащена деталлю, яка перетворить вашу каву в чудову каву. Піднос з нержавіючої сталі попередньо нагріває чашку, щоб уникнути температурного контрасту, який може погіршити смакові якості кави. Пити каву стане приємніше і смачніше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Встроенная кофемолка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | є |
| Индикатор уровня воды | є |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 3.8 кг кг |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Вид | Портативная |
| Входить до комплекту | кавоварка, індивідуальний фільтр для кави, мірна ложка з пресом, фільтр для двох порцій кави, кронштейн тримача фільтра, інструкція |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Гарантия | 24 месяца |
| Давление помпы | 20 бар |
| Длина шнура питания | 0.76 см |
| Дополнительно | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | кнопкове |
| Количество чашек | 1-2 |
| Комплектация | кавоварка, мірна ложка, інструкція |
| Контейнер для меленої кави | є |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал корпусу | пластик, метал |
| Материал кофейника | - |
| Матеріал корпуса | металл |
| Можливість програмування | відсутня |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Об'єм резервуару для води | 1.1 л - 1.5 л |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | є |
| Подача горячей воды | є |
| Потребляемая мощность | 1000-1999 |
| Мощность | 1350 |
| Приготування капучино | автоматичне |
| Приготування молочних напоїв | ручне (панарелло) |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування обсягу порції | відсутнє |
| Програмування температури напою | відсутнє |
| Противокапельный механизм | нет данных |
| Протикапельний механізм | немає |
| Протикрапельна система | є |
| Протикрапельний механізм | відсутній |
| Підігрів кавника / чашок | є |
| Подогрев чашек | є |
| Регульована висота дозатора / підставки | немає |
| Регулювання мелення | відсутнє |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 1.2 л |
| Резервуар для воды | 1,2 л |
| Розміри | 33 x 14 x 29.5 см |
| Система самоочистки | Нет |
| Система самоочищення | відсутня |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип фильтра | багаторазовий |
| Функция "cappuccino" | автоматическое |
| Функція "cappuccino" | автоматичне |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 5 199 ₴











