
Універсальна мобільна батарея ColorWay Slim, LCD 10000mAh Black (CW-PB100LPH2BK-D)
421 ₴
- Нет в наличии
- Код: CW-PB100LPH2BK-D
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
УМБ ColorWay – це високоякісний літій-полімерний акумулятор на 10000mAh, який має кілька рівнів захисту від короткого замикання та перепадів напруги, що гарантує безпеку та унеможливлює пошкодження мобільного пристрою. Зарядить Ваш пристрій швидко та надійно. Виготовлено з якісних матеріалів, оснащений LED-індикатором, завдяки якому Ви зможете контролювати рівень заряду. Місткість батареї дозволить заряджати девайс кілька разів, а сучасний дизайн стане прекрасним доповненням до будь-якого пристрою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Цвет | Черный |
| Тип | Power bank |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10000 мА/ч |
| Индикация | Да |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 217 г кг |
| Вихід USB | 5 В/2,1 А |
| Вихід USB (1) | 5 В/2,1 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/2.1 А |
| Вихід USB (3) | немає |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Время полной зарядки | нет данных |
| Выход USB | 5 В/2,1 А |
| Выход USB (2) | 5 В/2,1 А |
| Габарити | 142 х 67 х 14 мм |
| Габариты | 142 х 67 х 14 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (зарядка) від | USB |
| Кабель в комплекте | Да |
| Кабель у комплекті | є |
| Количество USB-портов | 2 |
| Фонарик | Нет |
| Питание (зарядка) от | USB |
| сонячна панель | немає |
| Технология | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Час повної зарядки | немає даних |
| Быстрая зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 421 ₴











