
Універсальна мобільна батарея ColorWay Slim 10000mAh White (CW-PB100LPF2WT)
392 ₴
- Нет в наличии
- Код: CW-PB100LPF2WT
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Портативний зарядний пристрій ColorWay оснащений високоякісним літій-полімерним акумулятором 10000mAh, який має декілька рівнів захисту від короткого замикання та перепадів напруги, що гарантує безпеку, та унеможливлює пошкодження мобільного пристрою. Виготовлено із високоякісних матеріалів, індикатори дозволять стежити за рівнем заряду. Місткість батареї дозволить зарядити девайс кілька разів, а сучасний дизайн стане прекрасним доповненням до будь-якого пристрою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Цвет | Белый |
| Тип | Power bank |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10000 мА/ч |
| Индикация | Да |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 218 г кг |
| Вихід USB | 5 В/2,1 А |
| Вихід USB (1) | 5 В/2,1 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/2.1 А |
| Вихід USB (3) | немає |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Время полной зарядки | нет данных |
| Выход USB | 5 В/2,1 А |
| Выход USB (2) | 5 В/2,1 А |
| Габарити | 139 х 69 х 15.5 мм |
| Габариты | 139 х 69 х 15.5 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (зарядка) від | USB |
| Кабель в комплекте | Да |
| Кабель у комплекті | є |
| Количество USB-портов | 2 |
| Фонарик | Нет |
| Питание (зарядка) от | USB |
| сонячна панель | немає |
| Технология | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Час повної зарядки | немає даних |
| Быстрая зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 392 ₴











