
Духова шафа Vestfrost BOV 67 BE
9 095 ₴
- В наличии
- Код: BOV 67 BE
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ТАЙМЕР. Завдяки застосуванню Таймера, легко спостерігати за процесом приготування їжі і керувати ним. Таймер полегшує контроль за часом випікання. LED ДІСПЛЕЙ. Стильний і функціональний LED дисплей, завдяки такому зручному дисплею Ви зможете управляти режимами роботи приладу VESTFROST. ХРОМОВАНІ НАПРАВЛЯЮЧІ. Напрямні з нержавіючої сталі забезпечують надійну установку дека в духовій шафі і легкість його переміщення, коли необхідно щось на нього покласти або з нього прибрати. Напрямні можна знімати і мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestfrost |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 595 х 575 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 600 х 555 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 х 595 х 575 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 600 х 555 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Гриль | електричний гриль |
| Дисплей | дисплей |
| Довідник дверцят | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки |
| Количество режимов работы | 8 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Количество программ | 8 |
| Кількість программ | 8 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | эмаль легкой очистки |
| Мощность подключения | 2600 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Объем | 69 л |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Объем (диапазон) | 61-70 л |
| Объём | 69 л |
| Перемикачі | поворотні + сенсорні |
| Потужність грилю | немає даних |
| Программы | верхнє + нижнє нагрівання, верхнє + нижнє нагрівання + конвекція, гриль, подвійний гриль, подвійний гриль + вентилятор, нижній нагрів + конвекція, розморожування |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | 0.94 кВт/год |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | знімні (дротові) |
| Управление | Механические ручки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Электроподжиг | - |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 9 095 ₴











