
Монітор ASUS 23.8" VA24DQLB-W (90LM0548-B03370) IPS White
7 766 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0548-B03370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ідеальне зображення Монітор VA24DQLB може похвалитися широкими кутами огляду (на рівні 178°) як по горизонталі, так і по вертикалі: зображення практично не зазнає будь-яких спотворень кольору у разі зміни кута, під яким користувач дивиться на екран. Безрамковий корпус Безрамкова конструкція корпусу робить цю модель ідеальним рішенням для мультимоніторних конфігурацій. Технологія Adaptive-Sync За допомогою технології адаптивної синхронізації Adaptive-Sync усувається неприємний ефект розриву кадру та зменшується затримка відображення, що забезпечує як вищу якість картинки, так і поліпшену реакцію гри на дії користувача. Вона активується за частоти оновлення екрана від 48 до 75 Гц. Технологія ASUS GamePlus У цьому моніторі реалізовані додаткові функції, призначені для шанувальників комп'ютерних ігор і розроблені на основі їхніх відгуків: відображення перехрестя прицілу, таймера та лічильника швидкості гри (вимірюваної в кадрах на секунду). Усі ці функції позначені загальним ім'ям GamePlus і активуються натисканням відповідної клавіші. Технологія ASUS Splendid Технологія Splendid забезпечує зміну налаштувань дисплея відповідно до поточних завдань (ігри, перегляд фото, робота вночі тощо), щоб мати максимально якісне зображення. Доступно декілька режимів роботи цієї технології — між ними можна швидко перемикатися натисканням на спеціально виділену для цього кнопку. Фільтрація синього світла Оскільки багато користувачів проводять за комп'ютером багато часу, монітори ASUS відрізняються продуманою ергономікою та спеціальними технологіями (фільтрація синього світла, мінімізація мерехтіння), що знижують втому очей. Бездоганна реалізація цих ергономічних функцій підтверджується сертифікатом незалежної лабораторії TÜV Rheinland. Рівень фільтрації синього світла, який може мати шкідливий вплив на очі, задається в екранному меню. Мінімізація мерехтіння екрана Для усунення мерехтіння екрана в цьому моніторі ASUS застосована технологія Flicker-free. Вона неабияк знижує стомлюваність очей під час тривалого перебування за комп'ютером. Економія місця й порядок на робочому столі Монітор може постачатися з опціональним кріпленням MiniPC Kit, призначеним для встановлення комп'ютерів компактного форм-фактора на його задню панель. Ергономічність цієї моделі підвищує зручний тримач для кабелів. Чудова ергономіка Ергономічна підставка дає змогу зі зручністю налаштовувати положення екрана в просторі: змінювати кут нахилу та висоту, а також повертати його навколо своєї осі або переводити в портретний режим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 5.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 5.5 кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х250х311 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Колір | білий |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB2.0 |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 16.7 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 7 766 ₴









