SNAIGE F22SM-Р10001 - це морозильна камера з корисним об’ємом 196 л, кліматичний клас даної моделі N, Дана морозильна камера ставитися до побутових приладів з електромеханічним управлінням, відрізняється низьким рівнем шуму і низькою енергопотребляемость A +.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (діапазон) | 120 - 149 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 60x145x65 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір | білий |
| Кількість полиць/секцій | 6 |
| Наявність дисплея | немає |
| Наявність підсвічування | немає |
| Об'єм корисний | 196 л |
| Об'єм корисний (діапазон) | 151 - 200 л |
| Перевішування дверцят | є |
| Потужність заморожування | 20 кг/добу |
| Потужність заморожування (діапазон) | 17-23 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | є |
| Режим суперзаморозки | є |
| Система розморожування | ручная |
| Система управління | електромеханічна |
| Тип | Камера |
| Ширина (діапазон) | до 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 13 714 ₴






