
Мобільний телефон Alcatel 2019 Single Sim Metallic Silver (2019G-3BALUA1)
1 070 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2019G-3BALUA1
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Телефон в якому все як вам треба: великий екран, великі клавіші, великий шрифт, настільний зарядний пристрій, гучний звук, камера на 2МП, SOS режим, підтримка слухових апаратів M4/T4. Батарея 970мАг забезпечить автономніть роботи до 2 тижнів у режимі очікування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alcatel |
| Цвет | Серебристый |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| IrDA | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Емкость аккумулятора | 970 мАч |
| Вес | 80 г кг |
| Габарити | 116.8х58.5х12.5 мм |
| Габариты | 116.8х58.5х12.5 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ дисплея | 2.4 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ дисплея | 2.4 |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Защита от влаги и пыли | Нет |
| Количество SIM-карт | 1 |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Навигация | Нет |
| Навігація | немає |
| Объём встроенной памяти | 16 МБ |
| Объем оперативной памяти | 16 МБ |
| Объем встроенной памяти | 16 МБ |
| Основна камера | 2 Мп |
| Основная камера | 2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 32 ГБ |
| Протиударний | Нет |
| Разрешение дисплея | 320x240 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Разъем для наушников | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Розмір SIM-карти | micro-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Стандарты связи | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TN |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Фронтальная камера | 2 Мп |
Информация для заказа
- Цена: 1 070 ₴







