
Джерело безребійного живлення Maxxter MX-UPS-B650-02 650VA, AVR, 2xShuko
1 863 ₴
- Нет в наличии
- Код: MX-UPS-B650-02
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Джерело безперебійного живлення потужністю 650 ВА. Автоматичний регулятор напруги (AVR). Інтелектуальний захист від перешкод, перевантаження та коротких замикань. Звукове та візуальне сповіщення про події. Мікропроцесорне керування зарядом батареї із захистом від пере- та недозаряду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxxter |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 4.3 кг кг |
| Выходное напряжение | 230 В ± 10% |
| Входное напряжение | 165-290 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 280х100х140 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 390 Вт |
| Потужність повна | 501 - 1000 ВА |
| Назначение | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Время переключения | <10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 863 ₴







