
Акустична система JBL GO Essential Red (JBLGOESRED)
1 162 ₴
- Нет в наличии
- Код: JBLGOESRED
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Професійна якість звуку JBL Професійна якість звуку JBL забезпечує напрочуд потужний звук і глибокі баси в ультракомпактному розмірі Go Essential. Рейтинг водонепроникності IPX7 У басейні. В парку. JBL Go Essential має водонепроникну конструкцію з рейтингом IPX7, щоб брати свій динамік куди завгодно. Бездротове потокове передавання через Bluetooth Відтворюйте музику без проводів зі свого смартфона, планшета або будь-якого пристрою з підтримкою Bluetooth.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB | немає |
| USB (для відтворення) | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Индикация | Нет |
| Аудіо | немає |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Вес | 0.18 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Вологозахищена | Да |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Отношение сигнал/шум | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Дополнительно | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Питание | Аккумулятор |
| Захист | IPX7 |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | IPX7 |
| Цвет | Red |
| Кількість / Діаметр динаміків | немає даних |
| Микрофон | Нет |
| Мощность | 3 Вт |
| Протиударна | Нет |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | micro-USB |
| Размер | 86 х 71 х 32 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | - |
| Совместимость | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | немає |
| Тип акустики | Портативные |
| Тип подключения | Беспроводное |
| Формат акустики | 1.0 |
| Функция Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | немає |
| Час автономної робои | 5 годин |
| Время автономной работы | до 5 годин |
| Частотный диапазон | 180 - 20 000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 1 162 ₴










