
Джерело безперебійного живлення FSP FP-650 650VA, Line Int., AVR, 4 x IEC, USB, RJ45, пластик (FP650)
2 038 ₴
- Нет в наличии
- Код: FP650
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Це унікальний показник для таких агрегатів. Ви зможете застосовувати його навіть в дуже нестабільних мережах. В агрегаті знаходиться дві акумуляторні батареї, ємність яких підсумовується для продовження виконання завдань. На передній панелі знаходяться світлодіоди, які повідомляють про змінюються обставин і режимах функціонування. Запуск проводиться однією кнопкою. 4 розети сприяють і безперебійному виконанню завдань периферією. Захист від перевантаження вчасно відключить агрегат. Введення резерву проводиться за кілька мілісекунд.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FSP Group |
| Материал корпуса | Пластик |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4.2 кг |
| Вес | 4.2 кг |
| Вихідні розетки | 4 х IEC 320 C13 |
| Выходные розетки | 4 х IEC 320 C13 |
| Габарити (ШхВхГ) | 101х142х300 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 101х142х300 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| жк-дисплей | Нет |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Захист від перевантаження | є |
| Защита от высоковольтных скачков | Нет |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество RJ-11 | Нет |
| Количество RJ-45 | 1 |
| Количество USB | 1 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Колір | чорний |
| Кількість RJ-11 | немає |
| Кількість RJ-45 | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Мощность активная | 360 Вт |
| Мощность полная | 501 - 1000 ВА |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 501 - 1000 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | имитация синусоиды |
| Форма выходного сигнала | имитация синусоиды |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 2 038 ₴


