Монітор AOC 24G2ZU забезпечує грі плавність та відсутність затримок завдяки частоті оновлення 240 Гц, часу відгуку 0,5 мс та низької затримки введення. Він має функцію регулювання висоти та повороту екрану, а також сумісний із FreeSync Premium та G-Sync, що дозволяє максимально адаптувати ігровий процес для користувача.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AOC |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 5.05 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | є |
| Вага | 5.05 кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.05х374.61-504.61х227.36 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 4хUSB3.0 |
| Діагональ екрану | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Колір | чорний з червоним |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 170°/160° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 12 395 ₴










