
Монiтор Philips 27" 275E2FAE/00 IPS Black
9 609 ₴
- Нет в наличии
- Код: 275E2FAE/00
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ледь помітна рамка по 4 сторонам цього фактично безрамкового дисплея забезпечує мінімалістичний дизайн і ефект занурення при перегляді. Підвищіть свою продуктивність і легко фокусуйтесь на яскравих і деталізованих зображеннях. Широкий кут огляду дозволить не відволікатися на зовнішні чинники навіть при використанні багатоекранної конфігурації та режиму повороту екрану. Технологія AMD FreeSync для згладженого ігрового процесу Завдяки новому монітору Philips вам більше не потрібно вибирати між розривами зображення і затримкою кадрів під час ігрового процесу. Технологія AMD FreeSync забезпечує плавне виведення зображення без перешкод практично при будь-якій частоті кадрів і швидкий відгук. Технологія для усунення мерехтіння зменшує навантаження на очі Через особливості системи управління яскравістю на екранах зі світлодіодним підсвічуванням зображення може мерехтіти, що призводить до втоми очей. Технологія Philips для усунення мерехтіння використовує інноваційний спосіб регулювання яскравості, забезпечуючи більш комфортний перегляд.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.23 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 614 х 475 х 234 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 18.55 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 9 609 ₴





