
Монiтор Philips 23.6" 243V5QHABA/00 MVA Black
5 217 ₴
- Нет в наличии
- Код: 243V5QHABА/00
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Технологія MVA для дисплеїв забезпечує широкий кут огляду і високий рівень контрастності Світлодіодний дисплей Philips MVA оснащений передовою технологією багатозонного вертикального суміщення, яка забезпечує надвисокий коефіцієнт статичного контрасту, формуючи більш яскраву, живу картинку. Завдяки такому дисплею без зусиль можна працювати в стандартних офісних програмах, але особливо він ефективний для перегляду фотографій, веб-сторінок і фільмів, для ігор, а також для роботи з потужними графічними додатками. Технологія оптимізованої обробки пікселів розширює кут огляду до 178/178 градусів, і в результаті ви бачите чітке зображення. SmartContrast: для насичених відтінків чорного SmartContrast - технологія Philips, яка аналізує відображуваний контент і автоматично налаштовує кольори і інтенсивність підсвічування для динамічного поліпшення контрасту. Тим самим забезпечується оптимальний рівень контрастності і найкраща якість цифрового зображення, а також велика насиченість темних відтінків, що особливо важливо під час ігор. При виборі економічного режиму рівень контрастності регулюється, а підсвічування настроюється для оптимальної роботи зі стандартними офісними програмами та економії електроенергії. Дисплей 16:9 Full HD для комфортного перегляду РК-дисплей Full HD має роздільну здатність 1920x1080р - найвищу з усіх роздільну здатність HD-джерел, що забезпечує зображення найкращої якості. Це справжній дисплей майбутнього, який може приймати сигнали з роздільною здатністю 1080р зі всіх джерел, включаючи найсучасніші, такі як Blu-ray і сучасні ігрові приставки HD. Значно поліпшена обробка сигналу дозволяє підтримувати його більш високу якість і роздільну здатність. Все це створює прекрасне зображення з прогресивною розгорткою без мерехтіння і приголомшливими кольорами і яскравістю. HDMI-ready для розваг у форматі Full HD Пристрій HDMI Ready володіє всім необхідним апаратним забезпеченням для роботи через мультимедійний інтерфейс високої чіткості (HDMI). За допомогою одного HDMI-кабелю цифровий відео- і аудіоконтент високої якості передається з ПК або з будь-якої кількості аудіо-і відеоджерел (включаючи телеприставки, програвачі DVD, ресивери А / В і відеокамери). Вбудовані стерео АС для відтворення мультимедіа Два високоякісних стереодинаміки вбудовані в дисплей. Залежно від моделі та дизайну пристрою динаміки можуть бути видні при розташуванні у фронтальній частині або не видно при розташуванні в нижній, верхній або задній частинах пристрою. Проста настройка характеристик дисплея за допомогою SmartControl Lite SmartControl Lite - програмне забезпечення нового покоління для управління монітором з підтримкою 3D зображення. Графічний інтерфейс дозволяє користувачеві виконувати тонку настройку різних параметрів монітора, таких як "Колір", "Яскравість", "Калібрування екрану", "Multi-media", "Управління ідентифікатором" і т. д. за допомогою миші. Екологічно безпечний дисплей без вмісту ртуті Монітори Philips зі світлодіодним підсвічуванням не містять ртуті - одного з найбільш токсичних матеріалів, надає негативний вплив на людей і тварин. Цей факт знижує негативний вплив монітора на навколишнє середовище від моменту його виробництва до утилізації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Вес | 3.66 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | 1 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | немає |
| Вага | 3.66 кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | плоский |
| Встроенная аудиосистема | Есть |
| Габарити (ШхВхГ) | 551х420х220 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диагональ экрана | 23.6" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 23.6" |
| Игровые технологии | Простые игровые |
| Изогнутый экран | плоский |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхность экрана | нет данных |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | Нет |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | Нет |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | немає |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 21.51 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матрицы | MVA |
| Тип матриці | MVA |
| Цвет | Black |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 217 ₴




