Нехай життя стане простішим і комфортнішим! Морозильні камери VESTFROST зберігають оптимальний запас продуктів при мінімальних витратах електроенергії. Практичний дизайн і компактність. Морозильна камера Vestfrost VD143FW ідеально підходить для тих, хто має обмежений простір у своїх будинках. Оптимальні габарити допоможуть встановити її в будь-якій частині будинку - від комори до кухні. Морозильна камера Vestfrost вирізняється хорошою економічністю, високою ефективністю роботи та якісними компонентами, застосованими під час її виготовлення. Висока енергоефективність. Морозильна камера Vestfrost VD143FW має клас енергоефективності А+, завдяки чому вона споживає на 20 % менше електроенергії, ніж пристрої класу А. Отже, ваші витрати за електроенергію будуть нижчими, ніж могли б бути. Eco-режим енергоспоживання. Економний режим аналізує роботу приладу VESTFROST за період використання та оптимізує робочий цикл для того, щоб мінімізувати використання електроенергії. Регулювання температури поза корпусом. Інтенсивність заморожування можна легко налаштувати за допомогою зрозумілого аналогового регулятора на задній частині морозильної камери Vestfrost VD143FW.
Цифрові позначення дадуть змогу відрегулювати інтенсивність роботи, не відчиняючи дверцят. Антибактеріальні ущільнювачі. Дверні ущільнювачі морозильної камери Vestfrost VD143FW виготовлені з матеріалів, у складі яких є активний антигрибковий засіб, що перешкоджає утворенню цвілі. Зміна напрямку відкриття дверей. Легко змінюйте напрямок відкривання дверей.
За потреби їх можна змінити на протилежний бік, якщо це найкраще підходить для вашої кухні. Оптимальний об'єм. Завдяки об'ємним трьом шухлядам у морозильній камері Vestfrost VD 143 FW, ви можете зберігати більше продуктів. Вона має оптимальний об'єм, що робить її універсальною помічницею. Захист від перепадів напруги. Якщо напруга в мережі перевищить допустимі параметри, ваш прилад VESTFROST вимкнеться від електромережі та відновить роботу в заданому режимі, щойно напруга в мережі стабілізується. При цьому параметри налаштувань будуть оновлюватися.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestfrost |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 16 год |
| Вес | 27 кг кг |
| Висота (діапазон) | 60 - 89 см |
| Входить до комплекту | інструкція та гарантійний талон, лоток для яєць, лоток для льоду, скребок |
| Высота (диапазон) | 60 - 89 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 48х82х51 см |
| Габариты (ШхВхГ) | 48х82х51 см |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | немає даних |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | є |
| Климатический класс | N-T |
| Полезный объем | 63 л |
| Кількість полиць/секцій | 3 |
| Мощность замораживания | 4 кг/добу |
| Мощность замораживания (диапазон) | до 10 кг/сутки |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | немає |
| Об'єм корисний | 63 л |
| Об'єм корисний (діапазон) | до 100 л |
| Объем полезный | 63 л |
| Объем полезный (диапазон) | до 100 л |
| Перевішування дверцят | є |
| Потужність заморожування (діапазон) | до 10 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | є |
| Режим суперзаморозки | є |
| Розташування блоку управління | зовнішнє |
| Уровень шума | 43 дБ |
| Сигналізація відчинених дверей | немає |
| Система разморозки | капельная |
| Система розморожування | ручная |
| Система управления | Механическое |
| Тип | Камера |
| Тип компресора | Обычный |
| Холодоагент | R600a |
| Швидке заморожування | є |
| Ширина (диапазон) | до 60 см |
| Ширина (діапазон) | до 60 см |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 6 512 ₴









