Реалістичний, первозданний колір завдяки найдрібнішим кристалам Технологія Dynamic Crystal Color Передова технологія фосфору виводить UHD на новий рівень. Пориньте у зображення з мільярдом відтінків. Технологія Dynamic Crystal Color реалістично наголошує на всіх кольорах, щоб ви оцінили кожен нюанс. Більш тонкий і витончений, ніж будь-коли AirSlim Такого ви ще не бачили: тонкий профіль вашого телевізора просто ідеально зливається зі стіною. Насолоджуйтеся кожним відтінком, яким він має бути, у потужній роздільній здатності 4K 4K-процесор Crystal Насолоджуйтеся кожним відтінком, яким він має бути. Завдяки потужній технології масштабування до 4K ви зможете дивитися улюблений контент у цій роздільній здатності. Весь улюблений контент доступний в одному місці Платформа Smart Hub На оновленій платформі Smart Hub організовано ретельний підбір контенту, щоб ви витрачали менше часу на пошуки і більше — перегляд фільмів, передач та іншого контенту, який вам подобається. Плавність передачі руху для чіткої картинки Технологія Motion Xcelerator Оцініть чіткість та високу якість зображення: телевізор автоматично аналізує та оптимізує кадри залежно від джерела контенту. Миттєво реагує на ваші команди Автоматичний режим із низькою затримкою (ALLM) Повністю пориньте в плавний ігровий процес без змащування та тремтіння. Автоматичний режим із низькою затримкою (ALLM) оптимізує налаштування екрана, щоб у вас було більше можливостей завдяки практично непомітній затримці введення. Віртуальний звук, який відстежує рух джерела Технологія Object Tracking Sound Lite (OTS Lite) Об’ємний 3D-звук з нашим верхнім віртуальним каналом звуку дозволить вам повністю поринути в акустику. Гармонійне поєднання телевізора та саундбару Технологія Q-Symphony Насолоджуйтесь гармонійним звучанням телевізора та саундбару. Технологія Q-Symphony унікальним чином дозволяє динамікам телевізора та саундбару працювати синхронно, забезпечуючи найкращий ефект об’ємного звучання без відключення динаміків телевізора. Звук адаптований під контент, що переглядається Адаптивне звучання Адаптивний звук із використанням технології штучного інтелекту оптимізується з урахуванням типу контенту в режимі реального часу. Простіше управління — екологічне майбутнє Пульт дистанційного керування SolarCell Remote Забудьте про одноразові батареї завдяки екологічному пульту дистанційного керування SolarCell Remote, оснащеному сонячною панеллю. На цьому інновації не закінчуються: у пульт також вбудований мікрофон, який дозволяє викликати голосового помічника. Висота, що відповідає вашому простору Регульована підставка Регулюйте висоту та змінюйте площу опори підставки за своїм бажанням, щоб вона відповідала вашому простору. Крім того, ця підставка ідеально підійде для вашого саундбару. Висота, що відповідає вашому простору Регульована підставка Регулюйте висоту та змінюйте площу опори підставки за своїм бажанням, щоб вона відповідала вашому простору. Крім того, ця підставка ідеально підійде для вашого саундбару.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Операционная система | Tizen |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 10.7 кг кг |
| Веб-камера | немає |
| Изогнутый экран | плоский |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 50" |
| Звукова система | 20 Вт |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Поддержка 3D | немає |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1118.3x644.6x25.7 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/DVB-C/DVB-S2 |
| Частота оновлення | 2200 PQI |
Информация для заказа
- Цена: 21 999 ₴










