Технологія Clean View Технологія Clean View аналізує вміст за допомогою новітнього алгоритму для фільтрації та зниження шуму та перешкод, покращує передавання кольору та контрастність для отримання кришталево чистої картинки. Насолоджуйтесь вишуканою якістю зображення. Технологія Wide Colour Enhancer На вас чекають яскраві, насичені кольори. Технологія Wide Color Enhancer підвищує якість зображення й дає змогу побачити невидимі раніше деталі, що забезпечує реалістичне передавання кольору. Якісне зображення у форматі Full HD Ваші улюблені телепрограми та фільми стають реальністю. Багата та яскрава текстура зображень у форматі Full HD захоплює дух. Функція Connect Share Movie Завдяки функції Connect Share Movie ви можете просто під'єднати ваш USB-накопичувач до USB-роз'єму телевізора, щоб записані на носії фільми, фотознімки або музичні треки почали відтворюватися на екрані телевізора.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | без Smart TV |
| VESA | 100x100 мм |
| Wi-Fi | немає |
| Вага | 3.9 кг |
| Веб-камера | немає |
| Вигнутий екран | плоский |
| Гарантия | 14 дней |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 32" |
| Звукова система | 20 Вт |
| Колірне виконання | черный |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 737.4x438x74.1 мм |
| Тип телевізора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/DVB-C/DVB-S2 |
| Частота оновлення | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 8 775 ₴











