VIVAX – це європейський бренд, який існує з 2004 року і зараз є більш ніж на 35 ринках. Будучи експертом у категорії побутової електроніки, VIVAX пропонує найширший асортимент електронних пристроїв на ринку – понад 300 якісних продуктів, розділених на п'ять основних категорій: кондиціонери, телевізійна та аудіотехніка, побутова техніка та вбудована побутова техніка, дрібна побутова техніка та смарт-пристрої. Усі електронні пристрої виробляються відповідно до реальних потреб споживачів, за перевіреною технологією та відповідно до останніх стандартів ЄС, без відхилень за якістю. КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ. Виробнича стратегія VIVAX ґрунтується на використанні перевірених та функціонально якісних технологічних рішень, а протягом усього виробничого процесу здійснюється суворий контроль якості. Готова продукція остаточно перевіряється відповідно до найновіших методів перевірки якості на довговічність в екстремальних умовах. Завдяки такому контролю якості, всі пристрої VIVAX відповідають усім встановленим європейським сертифікатам. Вбудована пральна машина VIVAX WFLB-140816B пропонує можливість випрати одяг для всієї родини всього за одне прання. Об'єм барабана 8 кг, а великі дверцята та швидкість віджиму 1400 об/хв спростить завантаження та якість віджиму білизни. Завдяки своїй конструкції та вузькому дизайну глибиною всього 47 см він ідеально підходить для встановлення під стільницею на кухні або у ванній кімнаті. Програма «Еко-прання» призначена для прання меншої кількості білизни, що економить час та електроінергію Програма «Швидке прання 15 хв» дозволяє уникнути тривалого прання малоношеної або слабко забрудненої білизни. Технологія, що використовується у пральній машині VIVAX WFLB-140816B, що вбудовується, забезпечує найкраще прання для кожного типу тканини, забезпечуючи оптимальне поєднання температури, обертання барабана і тривалості циклу прання. Пральна машина має 16 програм прання, з яких слід виділити програму «Дитяча білизна», яка призначена для прання дитячої білизни з додатковим полосканням, та короткі програми «Швидке прання 45» та «Швидке прання 15». Через великий РК-екран можна встановити швидкість віджимання та температуру прання для кожної програми прання, активувати попереднє прання або додаткове полоскання, а також відкласти прання білизни з тимчасовою затримкою до 24 годин. Панель керування пральною машиною з розташованою по центру поворотною ручкою вибору програм і великим екраном допомагають запустити процес прання всього три простих кроки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vivax |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Класс энергопотребления | A |
| Тип двигателя | Коллекторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребление воды | 48 л |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 540 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| Высота | 825 мм мм |
| Отсрочка старта | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 540 х 825 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 600 х 825 х 580 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Завантаження (прання) | 8 кг |
| Завантаження (сушіння) | немає |
| Защита от детей | немає |
| Защита от протечек | є |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Цвет | Белый |
| Количество программ | 16 |
| Обробка парою | немає |
| Программы | змішані тканини, дитячий одяг, делікатне, бавовна, синтетика, спортивний одяг, вовна, джинси, швидке прання, прання Eco, інтенсивне прання, моя програма |
| Рівень шуму віджиму | 78 дБ |
| Рівень шуму прання | 59 дБ |
| Потребление электроэнергии | 0,6 кВт/ч |
| Сушіння | без сушіння |
| Тип управления | електромеханічне |
| Швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Ширина | 595 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 199 ₴












