VIVAX – це європейський бренд, який існує з 2004 року і зараз є більш ніж на 35 ринках. Будучи експертом у категорії побутової електроніки, VIVAX пропонує найширший асортимент електронних пристроїв на ринку – понад 300 якісних продуктів, розділених на п'ять основних категорій: кондиціонери, телевізійна та аудіотехніка, побутова техніка та вбудована побутова техніка, дрібна побутова техніка та смарт-пристрої. Усі електронні пристрої виробляються відповідно до реальних потреб споживачів, за перевіреною технологією та відповідно до останніх стандартів ЄС, без відхилень за якістю. КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ. Виробнича стратегія VIVAX ґрунтується на використанні перевірених та функціонально якісних технологічних рішень, а протягом усього виробничого процесу здійснюється суворий контроль якості. Готова продукція остаточно перевіряється відповідно до найновіших методів перевірки якості на довговічність в екстремальних умовах. Завдяки такому контролю якості, всі пристрої VIVAX відповідають усім встановленим європейським сертифікатам. Мікрохвильова піч VIVAX MWO-2070 BL, окрім розігріву їжі, також з успіхом розморозить або відмінно підсмажить їжу за допомогою функції Гриль. Ця мікрохвильова піч об'ємом 20 л та потужністю мікрохвиль 700 Вт стане незамінним помічником у кожному будинку. Великий лист забезпечує можливість розморожування або приготування великих шматків їжі, а рівень потужності можна легко налаштувати за допомогою світлодіодного дисплея. Мікрохвильову піч VIVAX MWO-2070 BL легко чистити та обслуговувати, а її блискуча поверхня із чорного скла зробить будь-яку кухню сучасною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vivax |
| Цвет корпуса | Черный |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 259 х 440 х 336 мм |
| Габариты (В х Ш х Г) | 259 х 440 х 336 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Діаметр піддону | 25,5 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | немає |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 700 Вт |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Объем | 20 л |
| Объем (л) | 20 |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Разморожування | є |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | С помощью кнопки |
| Тип грилю | немає даних |
| Тип гриля | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 3 199 ₴











