VIVAX – це європейський бренд, який існує з 2004 року і зараз є більш ніж на 35 ринках. Будучи експертом у категорії побутової електроніки, VIVAX пропонує найширший асортимент електронних пристроїв на ринку – понад 300 якісних продуктів, розділених на п'ять основних категорій: кондиціонери, телевізійна та аудіотехніка, побутова техніка та вбудована побутова техніка, дрібна побутова техніка та смарт-пристрої. Усі електронні пристрої виробляються відповідно до реальних потреб споживачів, за перевіреною технологією та відповідно до останніх стандартів ЄС, без відхилень за якістю. КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ. Виробнича стратегія VIVAX ґрунтується на використанні перевірених та функціонально якісних технологічних рішень, а протягом усього виробничого процесу здійснюється суворий контроль якості. Готова продукція остаточно перевіряється відповідно до найновіших методів перевірки якості на довговічність в екстремальних умовах. Завдяки такому контролю якості, всі пристрої VIVAX відповідають усім встановленим європейським сертифікатам. Мікрохвильова піч Vivax MWO-2079 BG, крім подачі продуктів для повторного розігріву, також дуже успішно розморозить продукти або відмінно їх запече за допомогою функції «Гриль».Маючи потужність 20 л і потужність мікрохвильової печі 700 Вт, ця мікрохвильова піч є потужним союзником кожного домочадця.Великий деко забезпечує можливість розморожування або приготування великих шматків їжі, при цьому просто встановлюючи рівень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vivax |
| Цвет корпуса | Черный |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 258 х 439 х 356 мм |
| Габариты (В х Ш х Г) | 258 х 439 х 356 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Діаметр піддону | 25,5 см |
| Максимальная мощность гриля | 1000 Вт |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | 1000 Вт |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 700 Вт |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Объем | 20 л |
| Объем (л) | 20 |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Разморожування | є |
| Решетка для гриля | є |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | с грилем |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип грилю | немає даних |
| Тип гриля | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 3 699 ₴








