
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-B-PSW-7000VA+ (5000Вт)10A/20A, з правильною синусоїдою 48V
35 683 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP6616
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
LPY-B-PSW-7000VA + (5000W) 10A / 20A 48V- ДБЖ / UPS з правильною синусоїдою застосовують для забезпечення резервного живлення електронагрівальних котлів, систем аварійного освітлення і разом із цим приладом потужністю до 5000 Вт. Застосування: - ДБЖ для котла - ДБЖ для аварійного освітлення У режимі живлення електроустановок від мережі 220V модель ДБЖ / UPS LPY-B-PSW-7000VA + (5000W) 10A / 20A 48V виконує функції стабілізатора напруги з діапазону 140-275 V до необхідної величини 220 V ± 10%. Захисний функціонал ДБЖ / UPS з чистою синусоїдою LPY-B-PSW-7000VA + (5000W) 10A / 20A 48V: від короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду і надлишкового заряду батарей, високого / низького напруги. Батарея: підключається зовнішня 48V (поставляється окремо). Перемикач струму заряду 10A / 20A. Автоматична зарядка батарей струмом до 20А. Струм холостого ходу 1.1А. Пристрій автоматично регулює струм заряду зовнішньої батареї за допомогою мікропроцесорного управління. Функція холодного старту
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Аккумуляторная батарея | зовнішня |
| Вес | 27.45 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Входное напряжение | 140-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 240х350х425 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 48 В |
| Потужність активна | 5000 Вт |
| Потужність повна | 7000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | правильная синусоида |
| Время переключения | 4-6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 35 683 ₴




