Біокерамічне покриття У всіх мікрохвильових печах Samsung, використовується біокерамічні покриття камери. Цей матеріал екологічно безпечний, його легко очищати від забруднень. Він в 7 разів більше стійкий до подряпин, ніж, наприклад, нержавіюча сталь. Покриття міцне і гладке, на ньому майже не залишається нагару. Біокераміка має низьку теплопровідність, це скорочує час приготування і зменшує тепловтрати. Крім того, біокерамічні покриття має ще одну корисну властивість - матеріал перешкоджає розмноженню бактерій на 99.9%, що доведено дослідженнями Лабораторії Хоенштейн, Німеччина. Рівномірний розподіл тепла Інженери компанії Samsung постійно вдосконалюють і покращують робочі характеристики своєї продукції, використовуючи для цього самі новітні технології. Наша унікальна система потрійного розподілу мікрохвиль (Triple Distribution System) забезпечує рівномірне прогрівання продуктів, починаючи від піци і закінчуючи нагріванням склянки молока. Користуючись нашими мікрохвильовими печами, ви оціните зручність і комфорт процесу приготування найрізноманітніших страв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутреннее покрытие | Био-керамическая эмаль |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Діаметр піддону | 28,8 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | немає |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 800 Вт |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Объем | 23 л |
| Объем (л) | 23 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | С помощью кнопки |
| Тип гриля | без грилю |
Информация для заказа
- Цена: 4 134 ₴





