
Смарт-годинник Kieslect Smart Calling Watch Kr Pro Black_
2 231 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Стабільні дзвінки через Bluetooth Маючи потужний чіп виклику 2-в-1 і стабільне з'єднання Bluetooth 5.2, Kr забезпечує стабільні, чіткі телефонні дзвінки з високою якістю звуку в будь-який час і в будь-якому місці. Зручно приймати та відхиляти телефонні дзвінки, набирати номер та зберігати до 100 контактів на вашому Kr! Швидкознімний магнітний ремінець Очолює модні тенденції із чотирма видами преміальних поєднань. Почуття комфорту завдяки ідеальному поєднанню силікону та металевих матеріалів. Легко одягається та знімається без вирівнювання традиційних застібок.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kieslect |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 280 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.2 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Безпровідна зарядження | немає даних |
| Безпровідна зарядка | немає даних |
| Будильник | є |
| Вес | 50.7 г кг |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | немає даних |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | є |
| Гіроскоп | немає |
| Дизайн | класичний |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.43" |
| З барометром | немає |
| З компасом | немає |
| Захист від води, пилу | є |
| Змінний ремінець | Да |
| Цвет корпуса | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | немає |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал ремня | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | немає |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 466 х 466 |
| Розмір ремінця | немає даних |
| Розміри | 45.7 х 45.7 х 12.1 мм |
| Розміри корпусу | 45.7 х 45.7 х 12.1 мм |
| Стекло | - |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 10 днів |
Информация для заказа
- Цена: 2 231 ₴


