Тепер ви зможете насолоджуватися улюбленими смаженими стравами без зайвих калорій. Інтенсивний метод випікання AirFry у духовці Gorenje з використанням гарячого повітря не потребує додавання жиру для досягнення хрусткої золотистої скоринки. Підходить для смаження малих шматків м’яса, риби, овочів і заморожених напівфабрикатів, як-от картопля фрі та курячі нагетси. Потрібно приготувати дуже багато їжі? Інноваційне рішення дало змогу розширити внутрішній простір камери духової шафи, завдяки чому ви можете використовувати всю її ширину. Тепер кожне деко має більше місця, а завдяки передовим технологіям страви готуються рівномірно на всіх рівнях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 595 х 564 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-564 х 590-600 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | є |
| Керування | електромеханічне + сенсорне |
| Конвекция | є |
| Количество программ | 9 |
| Кількість программ | 9 |
| Количество режимов работы | 9 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | немає даних |
| Объем | 77 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Мощность подключения | 3500 Вт |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 11 832 ₴












