
Джерело безперебійного живлення NJOY Renton 650 (UPLI-LI065RE-CG01B) Lin.int., AVR, 3 x евро, USB , пластик
2 063 ₴
- Нет в наличии
- Код: Renton 650 USB
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Наш новий ДБЖ Renton 650 USB добре інтегрований у ваше технічно підковане повсякденне життя, забезпечуючи захист і резервне копіювання для електронних пристроїв, що найчастіше використовуються. Renton 650 USB має 3 розетки Schuko, підключені до внутрішньої батареї, USB-порт для заряджання, функцію автоматичного перезапуску, AVR для постійного рівня напруги та симульовану синусоїдальну хвилю. Крім того, світлодіодний індикатор на кнопці живлення буде повідомляти про будь-які зміни статусу Renton. Renton 650 USB дуже надійний у вашому будинку і ідеально підходить для безпечного живлення електроніки, коли електричний струм не ідеальний або переривається через невдалу подію (наприклад, грози або відключення електроенергії).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 3.83 кг кг |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Вихідні розетки | 3 х євро |
| Входное напряжение | 170-280 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 240х158х91.5 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Цвет | Черный |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість RJ-11 | немає |
| Кількість RJ-45 | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 3 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 3 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 501 - 1000 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Время переключения | <4 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 6 хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 063 ₴











