Смаження без додавання жиру. Тепер ви зможете насолоджуватися улюбленими смаженими стравами без зайвих калорій. Інтенсивний метод випікання AirFry у духовці Гореньє з використанням гарячого повітря не потребує додавання жиру для досягнення хрусткої золотистої скоринки. Результати приготування будуть ще кращими, якщо випікати в спеціальному деку з отворами (залежить від моделі), яке з усіх боків ідеально огортає страву. Підходить для смаження малих шматків м’яса, риби, овочів і заморожених напівфабрикатів, як-от картопля фрі та курячі нагетси. Коли зненацька напало натхнення. Температура в духових шафах OptiBake досягає 200 °C усього за 5 хвилин, а це на 30 % швидше, ніж при звичайному розігріванні. Завдяки цьому наші моделі духовок — одні з найшвидших на ринку. Дуже зручно, коли ви готуєте страви, що потребують попереднього розігрівання. Щойно пристрій розігріється, відобразиться світловий індикатор і пролунає звуковий сигнал. Найкраща піца у місті. Ця програма з можливістю налаштування температури випікання до 300 °C створена спеціально для полегшення приготування неперевершеної піци, фокачі, коржів і подібних страв. Подвійний нагрівач для хрусткої скоринки. Найкращих результатів випікання можна досягти, поєднавши великий і малий грилі. Продумане розташування цих елементів забезпечує оптимальний розподіл жару та найкращі результати готування: страви виходять хрусткими ззовні та ніжними всередині. Щоразу рівномірне випікання. Електричні духові шафи Гореньє відомі своєю інноваційною округлою камерою, яка вже багато років відрізняє їх від інших духовок. Форма камери духовки HomeMade створена за мотивами традиційної дров’яної печі та забезпечує кращу циркуляцію повітря, ніж у моделях інших виробників, що дозволяє досягати бездоганних результатів випікання.Нещодавно форма HomeMade отримала новий дизайн, а потік повітря було покращено завдяки оновленій конструкції нагрівача й оптимальному розташуванню вентиляційних отворів. Це дало змогу забезпечити стабільну температуру по всій камері духовки.Ваші страви більше ніколи не пригоратимуть з одного боку, залишаючись сирими з іншого. Найшвидший спосіб випікання заморожених продуктів. Ця ефективна програма випікання ідеально підходить для всіх типів заморожених продуктів і напівфабрикатів. Об’єм 77 л. Потрібно приготувати дуже багато їжі? Інноваційне рішення дало змогу розширити внутрішній простір камери духової шафи, завдяки чому ви можете використовувати всю її ширину. Тепер кожне деко має більше місця, а завдяки передовим технологіям страви готуються рівномірно на всіх рівнях. Коли хочеться приготувати все й одразу. Поєднання продуманої системи циркуляції повітря, рівномірного розподілення простору між деками та спеціальної дещо закругленої камери забезпечує ідеальне випікання страв на будь-якому рівні. А великий розмір духової шафи ще й забезпечує чудовий огляд. Для дуже ніжних і соковитих страв. Ця функція забезпечує ніжне, повільне та рівномірне випікання. Волога утримується всередині продукту, завдяки чому його консистенція залишається надзвичайно ніжною та соковитою. Підходить для приготування м’яса, риби або кондитерських виробів на одному рівні. Легкий доступ — легке чищення. Скло дверцят виймається без зайвих зусиль, тож ви зможете з легкістю їх мити й завжди чудово бачити все, що відбувається в духовці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | відсутній |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 595 х 564 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-564 х 590-600 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | Электрический |
| Довідник дверцят | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | Механические ручки |
| Конвекция | є |
| Количество программ | 9 |
| Количество режимов работы | 9 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | немає даних |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем | 77 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Перемикачі | поворотні утоплювані + кнопкові |
| Потужність грилю | 800 Вт |
| Мощность подключения | 3500 Вт |
| Программы | великий гриль, швидке нагрівання духовки, верхнє нагрівання, гриль, конвекція, нижнє нагрівання, розморожування |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | 0.821 кВт/год |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | телескопічні |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 13 367 ₴









