
Стабилизатор Njoy Alvis 3000 (AVRL-3005TAL-CS01B) AVR
3 761 ₴
- В наличии
- Код: Alvis 3000
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особенности: Высокоэффективный тороидальный трансформатор Подходит для бытовой техники, ИТ и офисного оборудования
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Количество фаз | 1 |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.3 кг |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Вес (кг) | 7.3 |
| Вихідна Частота, Гц | 50/60 |
| Выходное напряжение | 230 В ± 8% |
| Вихідна напруга, В | 230 ± 8% |
| Вихідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Выходные разъемы | клеми |
| Вихідні розетки, шт | Клеми |
| Вольтметр | цифровий |
| Вхідна Частота, Гц | 50/60 |
| Входная вилка | немає даних |
| Вхідна напруга,В | 150-270 |
| Вхідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Відносна вологість (без конденсату) | 10-90 % |
| Відносна вологість (без конденсату), % | 10-90 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | є |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Нет |
| Для побутової техніки | Да |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон вхідної напруги | 150-270 В |
| Предохранитель | немає даних |
| Захист | Захист від перенапруги, захист від короткого замикання |
| Захист від високовольтних імпульсів | є |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Защита от перегрева | немає |
| Защита от помех | немає |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Кількість вихідних роз'ємів | 1 |
| Количество ступеней стабилизации | немає даних |
| Монтаж | Напольный |
| Потужність активна, Вт | 1800 |
| Потужність номінальна, Вт | 1800 |
| Потужність повна, ВА | 3000 |
| Похибка стабілізації | 8 % |
| Розміри виробу, мм | 307 х 268 х 215 мм |
| Ручка для переноса | є |
| Струм спрацьовування захисту, А | немає даних |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Температура довкілля, °С | 0-40 |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
| Час перемикання, мсек | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
| Материал | Металл |
Информация для заказа
- Цена: 3 761 ₴








