
Планшет Lenovo Tab P12 Pro TB-Q706Z 8/256GB 5G Storm Grey + Pen (ZA9E0025UA)
32 185 ₴
- Нет в наличии
- Код: ZA9E0025UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Lenovo Tab P12 Pro – це продуктивний Android-планшет середнього якісно-цінового рівня. У нього 12,6-дюймовий дисплей на основі AMOLED-матриці із співвідношенням сторін 16:10, роздільною здатністю 2560 х 1600 пікселів та частотою розгортки 120 Гц. Екран підтримує керування електронним пером, технологією Dolby Vision та HDR10+. Максимальна яскравість - 600 нит. Планшет Lenovo побудований навколо однокристальної системи Snapdragon 870, що складається з 5G-модему, графіки Adreno 650 та восьмиядерного процесора з частотою до 3,2 ГГц. Акумулятор ємністю 10200 мАг може заряджатися адаптером живлення з потужністю до 45 Ватт. Lenovo Tab P12 Pro обладнаний чотирма динаміками, налаштованими JBL, конекторами для підключення чохла-клавіатури та сканером відбитків пальців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android 11 |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 5.63 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Батарея | 10200 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 565 г кг |
| Встроенная память | 256 ГБ |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | Adreno 650 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 12.6" |
| Диагональ экрана | 12.6" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Количество ядер | 8 |
| Навигационная система | GPS, BeiDou |
| Навігація | GPS, BeiDou |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | стілус у комплекті |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 8 ГБ |
| Основна камера | 13+5 Мп |
| Мощность зарядки | 45 Вт |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 870 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Разрешение | 2560x1600 |
| Разрешение экрана | 2560 x 1600 |
| Розмір (ВхШхГ) | 285.61 х 184.53 х 5.63 мм |
| Серия | Lenovo Tab P12 Pro |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Сканер обличчя | є |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Толщина корпуса | 5.63 мм |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | 3.2 ГГц |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 32 185 ₴











