Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-707 має сучасний дизайн і якісне звучання. REAL-EL X-707 стильний і компактний бумбокс з функцією TWS. Широкий функціонал "бумбокса" дає змогу прослуховувати музику під'єднуючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбук тощо, як через вхід AUX, так і через Bluetooth. USB роз'єм дає змогу прослуховувати аудіофайли з flash носіїв. Для зручності транспортування передбачено ремінь. REAL-EL X-707 чудовий супутник для відпочинку на природі та вулиці. Безпечне просте з'єднання Bluetooth A2DP. Функція TWS. З'єднайте дві системи разом. USB / Micro SD карта / AUX вхід. Радіус дії Bluetooth - до 10 метрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | є |
| USB (для відтворення) | є |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 1500 мАг |
| Индикация | заряджання |
| Аудіо | AUX |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вес | 1.25 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Отношение сигнал/шум | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | 76 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Захист | немає |
| Кардридер | є |
| Класс защиты | немає |
| Кількість / Діаметр динаміків | 76 мм |
| Микрофон | Нет |
| Мощность | 8 Вт |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | micro-USB |
| Размер | 287 х 112 х 127 мм |
| Тип акустики | Портативные |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час автономної робои | 5 годин |
| Время автономной работы | до 5 годин |
| Частотный диапазон | 70 - 20 000 Гц |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 967 ₴










