
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX701-W White
2 447 ₴
- Нет в наличии
- Код: 20MX701-W
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мікрохвильова піч моделі 20МX701 стане незамінною помічницею на кожній кухні. Це одне з найбільш функціональних і зручних технічних пристосувань для кухні, призначене для швидкого приготування або швидкого підігріву їжі, розморожування продуктів. Для забезпечення комфортної експлуатації в моделі 20МX701 є всі необхідні функції: потужності 800 Вт, камера на 20л, 6 рівнів потужності, функції розморожування, таймер роботи на 30 хвилин зробить процес приготування ваших улюблених страв простим і комфортним.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Цвет корпуса | Белый |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішнє покриття | эмаль |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр поддона | 24,5 см |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр піддону | 24,5 см |
| Колір корпусу | білий |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | немає |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 800 Вт |
| Максимальная мощность гриля (Вт) | Нет |
| Максимальная мощность микроволн (Вт) | 800 Вт |
| Об'єм (л) | 20 |
| Объем, л | 20 л |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип гриля | немає |
| Тип открытия дверцы | Ручка |
| Тип управління | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 2 447 ₴











