
Мобільний телефон Sigma mobile Х-treme DT68 Dual Sim Black (4827798337714)
1 542 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4827798337714
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Міцний, надійний, захищений - X-treme DT68. Телефон для будь-яких випробувань. X-treme DT68 - яскравий представник захищених телефонів. Запам'ятовується фактурний корпус, при виготовленні якого використано подвійне лиття пластика і гуми. Телефон відразу заявляє, що створений для екстремальних ситуацій. Він не боїться ні бруду, ні води, так як має ступінь захисту IP68. Всі деталі всередині корпусу надійно зафіксовані, тому скрипи і зайві звуки зсередини виключені. Для ще більшої надійності кришка батарейного відсіку закріплена чотирма болтами. Відкрутити їх можна за допомогою спеціальної викрутки, яка присутня в комплекті поставки. Незважаючи на всі вище перераховані заходи щодо забезпечення захисту, телефон важить всього 120 грам і має досить компактні розміри 132*63*20 мм. Крім захищеності X-treme DT68 має достатній функціонал для виконання повсякденних завдань. Телефон оснащений великим контрастним QVGA-дисплеєм діагоналлю 2,4" роздільною здатністю 320х240 пікселів. На набірних клавішах відображені відразу три алфавіти: український, англійський та російський. Для здійснення дзвінків і спілкування SMS-ками можна використовувати до двох SIM-карт форматів miniSIM. Причому для кожної SIM-карти передбачена своя кнопка виклику, що дуже скорочує час вибору потрібного оператора. Телефонна книга вміщує до 1000 контактів. Для додаткового збільшення пам'яті телефону передбачений слот microSD, який дозволяє встановлювати карти пам'яті об'ємом до 32 ГБ. Органайзер X-treme DT68 містить: будильник, калькулятор, календар, аудіо- та відеоплеєри, диктофон, E-book, ліхтарик, FM-радіо. За допомогою 0,3-мегапіксельної камери можна зафіксувати цікаві моменти або зробити фото всіх друзів та колег і встановити їх на контакти. Телефон оснащений функціями захисту від несанкціонованого доступу: увімкнення з паролем (блокування телефону), приватність – доступ за паролем до основних функцій (контакти, повідомлення, журнал викликів, тощо), дистанційне видалення даних (контакти, журнал викликів, повідомлення, тощо), форматування SIM карти, скидання налаштувань до заводських. Завдячуючи ємній батареї в 2100 мАг, телефон прекрасно витримує тижневу автономну роботу, або більше 10 годин безперервних розмов, або два тижні в режимі очікування. На вибір покупцеві пропонуються два кольорових варіанти X-treme DT68: повністю чорний і чорний з червоними вставками. X-treme DT68 буде цікавий людям «суворих» професій і активного способу життя: будівельникам, водіям, слюсарям, теслярам, фермерам, мисливцям, лісничим, рибалкам, альпіністам і т.д.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma mobile |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Материал корпуса | Пластик+резина |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| IrDA | немає |
| SD-карта | microSD до 32 ГБ |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність аккумулятору | 2100 мАг |
| Емкость аккумулятора | 2100 мАч |
| Вес | 120 г кг |
| Габарити | 132х63х20 мм |
| Габариты | 132х63х20 мм |
| Гарантия | 18 месяцев |
| Диагональ дисплея | 2.4 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ дисплея | 2.4 |
| Захист від вологи та пилу | IP68 |
| Защита от влаги и пыли | IP68 |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Цвет | Black |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Навигация | Нет |
| Навігація | немає |
| Объём встроенной памяти | немає даних |
| Объем оперативной памяти | немає даних |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Основная камера | 0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | 32 ГБ |
| Протиударний | Нет |
| Підтримка SD-карти | 32 ГБ |
| Разрешение дисплея | 320x240 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Разъем для наушников | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Розмір SIM-карти | mini-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Стандарты связи | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TN |
| Фронтальна камера | немає |
| Фронтальная камера | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 542 ₴






