
Електронна книга PocketBook 970 Grey (PB970-M-CIS)
11 804 ₴
- Нет в наличии
- Код: PB970-M-CIS
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Література будь-якого типу Електронна книга PocketBook 970 дозволила створити ідеальні умови для тих, кому мало стандартної площі: модель займає 9.7" в діагоналі, за рахунок чого відкриває перед вами необмежені можливості перегляду контенту зі складною версткою. Висока роздільна здатність, імітація вигляду паперу технологією E Ink Carta, настроювані параметри підсвічування дозволять адаптувати екран навіть під нестандартну літературу. Додайте до цього стильний металевий корпус, що має підвищену міцність – рівних техніці немає.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PocketBook |
| Тип матрицы | E Ink |
| Пользовательские характеристики | |
| 3G/4G | немає |
| Bluetooth | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Игры | є |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудіо формати | - |
| Аудіо-роз'єм 3.5 мм | немає |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi |
| Вес | 369 г кг |
| Встроенная память | 8Гб |
| Встроенный динамик | немає |
| Влагозащита | немає |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диагональ дисплея | 9.7" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ дисплея | 9.7" |
| Емкость батареи | 2200 мАч |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Количество градаций серого | 16 |
| Комплект поставки | USB кабель |
| Кількість градацій сірого | 16 |
| Місткість батареї | 2200 мАг |
| Наявність підсвічування екрану | з підсвічуванням |
| Оперативная память | 512 МБ |
| Операционная система | Linux |
| Процессор | Dual Сore (1 ГГц) |
| Підтримка картки пам'яті | microSD до 32 ГБ |
| Размеры | 236 х 173 х 7.9 мм |
| Разрешение | 1200х825 |
| Розміри | 236 х 173 х 7.9 мм |
| Розширення | 1200 х 825 |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Сенсорный дисплей | Да |
| Словники | є |
| Слот для картки пам'яті | 32 |
| Слот для карты памяти | MicroSD до 32 ГБ |
| Текстовые форматы | ACSM, CBR, CBZ, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB(DRM), FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PDF (DRM), PRC, RTF, TXT |
| Текстові формати | ACSM, CBR, CBZ, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB(DRM), FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PDF (DRM), PRC, RTF, TXT |
| Тип сенсора | ємнісний |
| Формати зображень | JPEG, BMP, PNG, TIFF |
| Форматы изображений | JPEG, BMP, PNG, TIFF |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 11 804 ₴










