
Лампа світлодіодна Tecro 18W G13 6400K (TL-T8-18W-6.4K-G13)
153 ₴
- Нет в наличии
- Код: TL-T8-18W-6.4K-G13
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодна лампа Tecro LEDT8 18W 6400K 220V (TL-T8-18W-6.4K-G13) - аналог стандартної люмінісцентної лампи-трубки з цоколем G13. Замінює люмінесцентну лампу 36 Вт, споживана потужність 18 Вт, світловий потік 1700 Лм. Такі переваги світлодіодних ламп Т8, як високий ресурс роботи, відсутність шкідливих для здоров"я людини речовин, моментальне включення і відсутність мерехтіння, яке може згубно впливати на зір, роблять лампи Tecro прекрасним варіантом для тих людей, які дбають не тільки про якість використовуваної продукції, але і про власний комфорт і безпеку здоров"я. А споживання світлодіодною лампою Т8 всього 18 Вт електроенергії в порівнянні з 36 Вт в люмінесцентному варіанті допоможе насолодитися не тільки якісним освітленням, але і істотною економією грошових коштів витрачаються на електроенергію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecro |
| Цоколь | G13 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 24 месяца |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | 36 W |
| Кольорова температура | 6400K |
| Цвет | - |
| Кут розсіювання світла | 240° |
| Угол свечения | 240° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 185-240 |
| Потужність споживання | 18 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | 35х35х1200 мм |
| Розмір (висота x діаметр) | 1200 мм х 28 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 18 W |
| Яскравість світіння | 1700 Лм |
Информация для заказа
- Цена: 153 ₴


