
Кавоварка Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Bianca (CCTC-01557)
6 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-01557
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особенности: Резервуар для молока 500 мл Мірна ложка з пресом у комплекті Система Thermoblock Будинок, де люди починають ранок з кавою – автоматично стає розумним Перший погляд на кавоварку СЕСОТЕС Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch та мовою з’являється, перекочується, майже горить – слово eleganza – елегантність. А хіба може бути інакше, коли бачиш такий простий та доцільний дизайн? Другий погляд - і вже майже відчувається терпкий, миттєво відомий смак кави. Розумна техніка не обдурить ваше передчуття – аромат та смак приготовлених кавоваркою напоїв буде насиченим. Технологія ForceAroma, ефективний тиск та гнучкі налаштування дозволять зробити капучіно, латте чи еспресо вашої мрії. Кремові історії Напівавтоматична кавоварка одночасно подає і каву, і молоко. На сенсорній панелі з підсвічуванням можна настроїти кількість води, молока та пінки, створюючи необхідну текстуру. Різноманітність смаків майже нескінченна. Це може бути еспресо, чорний як рідка цілюща нафта, кремовий латте, повітряний капучино або густий раф. Смак, який будить уранці Заради тієї кави, яку готує Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch можна і о 6 ранку підвестися. Гаразд, загнули, але в 7 точно можна! Двигун потужністю 1350 Вт та тиск італійського насоса в 20 бар забезпечують насиченість смаку та аромату. Кавоварка розрахована на приготування напоїв з меленої кави (бажано свіжомеленої)! Сила ергономіки Щоб робити каву максимально швидко і при цьому витрачати якнайменше енергії, передбачена система Thermoblock. Це означає, що вода нагрівається в тій кількості, яка потрібна для конкретної порції напою і тільки тоді, коли ви натиснули кнопку. Місткість водного резервуару – 1,4 л – оптимальний обсяг для домашнього використання. Подвійний випускний отвір підлаштовується під висоту чашки, щоб нічого не розбризкувалося. Комфорт-клас у світі смарт-техніки Якби девайси поділяли на класи, як нерухомість або сервіс таксі, то Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch точно потрапила б у комфорт. Посудіть самі: обробка та знімний піддон для крапель із нержавіючої сталі спрощують догляд за пристроєм. Вгорі корпусу знаходиться піднос для підігріву чашок, щоб ви пили каву з теплого посуду. У комплекті з кавоваркою ви отримуєте ще й ложку із пресом. Все в техніці, включно з дизайном, зроблено так, щоб усім було зручно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Состояние | Б/У |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Встроенная кофемолка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 4.7 кг кг |
| Вбудована кавомолка | відсутня |
| Вид | Портативная |
| Використовувані технології | Force Aroma, Thermoblock, CustomCoffee |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Гарантия | 24 месяца |
| Давление помпы | 20 бар |
| Дополнительно | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | Сенсорное управление |
| Количество чашек | 1-2 |
| Колір корпуса | нержавіюча сталь |
| Комплектация | кавоварка, мірна ложка, інструкція |
| Кількість запрограмованих напоїв | 6 шт |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал корпуса | металл |
| Можливість програмування | є |
| Подача горячей воды | є |
| Потребляемая мощность | 1350 Вт |
| Мощность | 1350 |
| Приготування капучино | автоматичне |
| Приготування напоїв | американо, гаряче молоко, капучино, лате, еспресо |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | є |
| Програмування обсягу порції | є |
| Програмування температури напою | відсутнє |
| Противокапельный механизм | Нет |
| Протикапельний механізм | немає |
| Протикрапельний механізм | є |
| Подогрев чашек | є |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | є |
| Регулювання мелення | відсутнє |
| Резервуар для води | 1.4 л |
| Резервуар для воды | 1,4 л |
| Розміри | 27 х 44 х 35 см |
| Система самоочищення | відсутня |
| Тип | ріжкова |
| Функция "cappuccino" | автоматическое |
| Функція "cappuccino" | автоматичне |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 6 999 ₴








