
Тример Cecotec Bamba PrecisionCare All Drive CCTC-04228 (8435484042284)
802 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-04228
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Необхідно швидко і безболісно підкоригувати форму бороди або підстригти волосся? Скористайтеся багатофункціональним тримером CECOTEC Bamba PrecisionCare All Drive. Леза з нержавіючої сталі з титановим покриттям гарантують надійність і довгий термін експлуатації. Працюйте в дротовому режимі або без проводу до 75 хвилин, якщо поблизу немає розетки. Тример має 19 налаштувань довжини і насадку для стрижки від 1 до 10 мм. Ви можете регулювати інтервал 0,5 мм для більш точного контролю. Заміна лез здається вам довгим і складним процесом? У тріммер Bamba PrecisionCare All Drive леза змінюються легко і швидко. Тример має водонепроникний корпус і допускає промивання під сильним напором води. Індикатор заряду батареї показує точний відсоток заряду. Тример оснащений літієвим акумулятором ємністю 600 мАг, що забезпечує безперервну роботу протягом 75 хвилин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Количество насадок | 1 |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Самозатачивающиеся лезвия | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряджання | є |
| Быстрая зарядка | нет данных |
| Влажная очистка/Использование в душе | есть |
| Вологе очищення/Використання в душі | є |
| Время зарядки (аккум.) | нет данных |
| Время работы (аккум.) | 75 мин |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення | мережа/акумулятор |
| Индикатор зарядки | есть |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Кількість насадок | 1 |
| Максимальна довжина | 10 мм |
| Максимальная длина | 10 мм |
| Материал лезвий | нержавеющая сталь/титан |
| Матеріал лез | нержавіюча сталь/титан |
| Минимальная длина | 0,5 мм |
| Мінімальна довжина | 0,5 мм |
| Питание | сеть/аккумулятор |
| Самозаточуючі леза | немає |
| Цвет | Silver-Black |
| Час зарядки (акумулятор) | немає даних |
| Час роботи (акумулятор) | 75 хв |
| Швидка зарядка | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 802 ₴








