
Оптичний привід DVD+/-RW Asus ZenDrive U8M (SDRW-08U8M-U/BLK/G/AS/P2G) Black
1 283 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90DD0290-M29000
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Компанія ASUS анонсувала зовнішній оптичний привід ZenDrive U8M. Новинка адресована власникам портативних ПК, не обладнаних вбудованими оптичними приводами. Плоский корпус оформлений в стилі ноутбуків ASUS серії ZenBook, а відповідний колір можна вибрати з трьох варіантів: чорного, сріблястого і золотистого. Привід підключається до комп’ютера по інтерфейсу USB за допомогою від’єднується з роз’ємом Type C. Необхідна для роботи електроживлення пристрій отримує по інтерфейсному кабелю, завдяки чому забезпечуються максимальна простота і зручність використання. Модель ZenDrive U8M дозволяє зчитувати дані з носіїв типів CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-ROM (SL і DL), DVD-R (SL і DL), DVD + R (SL і M-DISC), DVD-RW і DVD + RW, а також відтворювати записи з дисків форматів Audio CD і DVD-Video.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Интерфейсы | USB 2.0 |
| Тип | DVD-RW |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB |
| Вес | 0.235 кг кг |
| Габарити | 142.5 x 135.5 x 13.9 мм |
| Габариты | 142.5 x 135.5 x 13.9 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Запис BD-R/RE | - |
| Запис CD-R/RW | 24х, 24х |
| Запис DVD-R/RW | 8х, 8х/6x |
| Запись BD-R/RE | - |
| Запись CD-R/RW | 24х, 24х |
| Запись DVD-R/RW | 8х, 8х/6x |
| Зчитування BD-R/RE/ROM | - |
| Зчитування CD-R/RW/ROM | 24x, 24x, - |
| Зчитування DVD-R/RW/ROM | 8x, 8x, 8x |
| Размещение | Внешние |
| Чтение BD-R/RE/ROM | - |
| Чтение CD-R/RW/ROM | 24x, 24x, - |
| Чтение DVD-R/RW/ROM | 8x, 8x, 8x |
Информация для заказа
- Цена: 1 283 ₴








