
Планшет Blackview Tab 9 4/64GB 4G Dual Sim Gold + Keyboard EU_
6 123 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дизайн Металевий корпус виділяється відмінною збіркою і сучасним стилем. Купити планшет Blackview Tab 9 варто, якщо вам важлива діагональ і якісне зображення. Дисплей з невеликою рамкою виглядає переконливо. На тильній стороні поміщені невеликий тиловий об’єктив зі спалахом і фірмові написи. Купити Blackview Tab 9, ви можете в чорному або золотому кольорі. Дисплей За своєю ціною планшет оснащений LCD матрицею, яка забезпечить достатню деталізацію і яскравість картинки. Вирішивши купити планшет Blackview Tab 9, ви отримаєте діагональ 10.1 дюйма і відповідне дозвіл 1920х1200рх. Продуктивність Купуйте смартфон Blackview Tab 9, і отримаєте в своє розпорядження можливості відмінного «заліза». Чіпсет Unicos Tiger T610 з графікою Mali-G52-MP2 і 4 Гб ОЗП відмінно справляється з обробкою більшості додатків. За своєю ціною він також забезпечений ОС Android 10Q, яка зробить роботу з телефоном досить комфортною. Вбудованої пам’яті 64Гб, з підтримкою карти пам’яті - пристрій оснащений окремим слотом microSD. Акумулятор Що на самому радує в цей гаджет, і лише посилює бажання купити саме Blackview Tab 9 - це його автономність. За своєю ціною, девайс оснащений батарея на 7480мАг, яка надасть до двох діб роботи при стандартній завантаженні. Для більшої зручності планшет оснащений опцією швидкої зарядки на 10Вт. Камери Об’єктиви з роздільною здатністю 13Мп і 5Мп, на свою ціну, дозволять створювати досить яскраві знімки і відео, при хорошому освітленні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Операционная система | Android 10.0 |
| Производитель | Blackview |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 8.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Батарея | 7480 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 570 г кг |
| Встроенная память | 64 ГБ |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 3 месяца |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Материал корпуса | метал + пластик |
| Навігація | GPS |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність клавіатури | з клавіатурою |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 4 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процессор | Unisoc Tiger T610 |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Розблокування по обличчю | є |
| Разрешение | 1920х1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 243.7 х 162.5 х 8.9 мм |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 8.9 мм |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 1.8 ГГц |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 6 123 ₴







