
Планшетний ПК Blackview Tab 9 4/64GB 4G Dual Sim Gold EU_
7 648 ₴
- Нет в наличии
- Код: Tab 9 4/64GB 4G Gold EU_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дизайн Металевий корпус виділяється відмінною збіркою і сучасним стилем. Купити планшет Blackview Tab 9 варто, якщо вам важлива діагональ і якісне зображення. Дисплей з невеликою рамкою виглядає переконливо. На тильній стороні поміщені невеликий тиловий об’єктив зі спалахом і фірмові написи. Купити Blackview Tab 9, ви можете в чорному або золотому кольорі. Дисплей За своєю ціною планшет оснащений LCD матрицею, яка забезпечить достатню деталізацію і яскравість картинки. Вирішивши купити планшет Blackview Tab 9, ви отримаєте діагональ 10.1 дюйма і відповідне дозвіл 1920х1200рх. Продуктивність Купуйте смартфон Blackview Tab 9, і отримаєте в своє розпорядження можливості відмінного «заліза». Чіпсет Unicos Tiger T618 з графікою Mali-G52-MP2 і 4 Гб ОЗУ відмінно справляється з обробкою більшості додатків. За своєю ціною він також забезпечений ОС Android 10Q, яка зробить роботу з телефоном досить комфортною. Вбудованої пам’яті 64Гб, з підтримкою карти пам’яті - пристрій оснащений окремим слотом microSD. Акумулятор Що на самому радує в цей гаджет, і лише посилює бажання купити саме Blackview Tab 9 - це його автономність. За своєю ціною, девайс оснащений батарея на 7480мАч, яка надасть до двох діб роботи при стандартній завантаженні. Для більшої зручності планшет оснащений опцією швидкої зарядки на 10Вт. Камери Об’єктиви з роздільною здатністю 13Мп і 5Мп, на свою ціну, дозволять створювати досить яскраві знімки і відео, при хорошому освітленні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Операционная система | Android 10.0 |
| Производитель | Blackview |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 570 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n/ac |
| Батарея | 7480 mAh |
| Вага | 570 г |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Колір | Золотистий |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Навігація | GPS |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 10.0 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Spreadtrum Unisoc UMS512 |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Роздільна здатність | 1920х1200 |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина корпусу | 8.5 мм |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 1.8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 7 648 ₴







