
Планшет Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 8/256GB Storm Grey (ZA8W0034UA)
14 853 ₴
- Нет в наличии
- Код: ZA8W0034UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
На вершині можливостей Lenovo Yoga Tab 11 – доступний та функціональний планшет, який стане універсальним інструментом для мультимедійних розваг, спілкування та роботи. Серед його переваг продуктивне начиння, IPS-матриця з високою роздільною здатністю та флагманська аудіосистема JBL, 8-мегапіксельні передня і задня камери. А компактні габарити та місткий акумулятор дозволяють використовувати пристрій у будь-якому зручному місці. Дійсно потужний За продуктивність планшета відповідає 8-ядерний процесор MediaTek Helio G90T з тактовою частотою 2 ГГц, що працює у зв’язці з графічним адаптером ARM Mali-G76 MC4. Завдяки цьому портативний пристрій без проблем впорається з запуском ресурсомістких додатків і порадує свого власника стабільною роботою без лагів та затримок. Повне занурення З цією моделлю ви зможете оцінити захопливі ігри та мультимедійний контент у всій красі. Для відображення соковитої та деталізованої картинки планшет отримав IPS-дисплей з роздільною здатністю 2000 x 1200 та підтримкою технології Dolby Vision. А кришталево чисте об’ємне звучання забезпечує набір з чотирьох динаміків JBL з технологією Dolby Atmos. Неймовірна автономність Насолоджуйтеся повною свободою пересування і забудьте про постійну прив’язку до розеток і портативних зарядних пристроїв. Планшет оснащений акумулятором ємністю 7500 мАг і може працювати до 15 годин у режимі перегляду відео онлайн. А швидке поповнення запасів енергії гарантує підтримка швидкісної зарядки потужністю до 20 Вт. Продумана ергономіка Планшет виконаний у витонченому корпусі і важить всього 650 грамів, що робить його перенесення максимально комфортним. При цьому корпус з тканинним оздобленням задньої панелі надає користувачам зручний та надійний хват, а вбудована відкидна підставка дає можливість без зусиль встановити Lenovo Yoga Tab 11 на столі, що актуально при перегляді відеоконтенту та презентацій. Передовий функціонал Пристрій працює під керуванням операційної системи Android 11, яка відкриває масу можливостей для раціонального використання. До ваших послуг розблокування за обличчям, режим високої продуктивності та інші фішки. А новий дитячий простір Google Kids Space захистить маленьких користувачів від небажаного контенту, а також підбере найкращі для його вікової категорії розвивальні ігри, додатки, книги та фільми.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android 11 |
| Разрешение экрана | 2000x1200 |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Батарея | 7700 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 650 г кг |
| Встроенная память | 256 ГБ |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | ARM Mali-G76 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 11" |
| Диагональ экрана | 11" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | Отсутствует |
| Количество ядер | 8 |
| Навигационная система | відсутня |
| Навігація | відсутня |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 8 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Мощность зарядки | 20 Вт |
| Процессор | MediaTek Helio G90T (2.05 ГГц + 2.0 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Разрешение | 2000x1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 256.8 х 169 х 7.9-8.3 мм |
| Серия | Lenovo Yoga Tab 11 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Сканер обличчя | є |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина | 7.9-8.3 мм |
| Толщина корпуса | 7.9-8.3 мм |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 14 853 ₴











