
Кронштейн Satelit 13-32PIVOT100A (VESA100х100)
402 ₴
- Нет в наличии
- Код: 13-32PIVOT100A
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кронштейн Satelit 13-32PIVOT100A має поворотний механізм із кутом нахилу. Це забезпечує комфортний перегляд телепередач надаючи можливість глядачеві змінювати положення екрану до 10° по вертикалі і 90° по горизонталі. При цьому, регулювати відстань від панелі ТВ до стіни, буде також легко, в діапазоні від 44 до 320 мм. Дане кріплення призначене для настінної установки телевізорів або моніторів відповідно до стандарту VESA min 75x75, max 100x100 і розмірами екранів від 13" до 32". Для збереження основних функцій кронштейна і щоб уникнути поломок, максимальна вага телевізора не повинна перевищувати 20 кг. Крім стандартного розміщення телевізора за допомогою підставки, є ще багато рішень для інтер"єру та зручності глядача, які втілюються за допомогою кронштейна. Панель телевізора можна розмістити на стіні, в кутку і на будь-якій висоті. Крім надійного закріплення телевізора, Satelit 13-32PIVOT100A дозволяє змінювати положення екрану щодо вертикальної і горизонтальної осі, завдяки чому стане прекрасним рішенням для установки на стінах з нестандартною геометрією. Забезпечує комфортний перегляд відео з будь-якої точки кімнати, за допомогою кута нахилу 10° і діапазону повороту по горизонталі 90°. Модель кронштейна Satelit 13-32PIVOT100A дозволяє розміщувати екран на регульованому відстані від стіни від 44 до 320 мм. Це забезпечує безперешкодний доступ до необхідних слотів для підключення гаджетів або USB-накопичувачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 44 - 320 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 20 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +3/-10° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Рекомендована діагональ | 13" - 32" |
| Рекомендуемая диагональ | 13" - 32" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Стандарты VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 402 ₴




