
Джерело безперебійного живлення LP UL3500VA, Lin.int., AVR, USB, LCD, правильна синусоїда, метал
17 790 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP6985
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
LP UL3500VA (2450Вт) – лінійно - інтерактивний дбж, по суті, є вторинним/резервним джерелом живлення. Цей пристрій головним чином призначається для безперебійного живлення різних технічних пристроїв та електроніки, що необхідно при аварійному або раптовому відключенні основного мережного електроживлення. Представлений у нашому каталозі дбж інтерактивний відрізняється привабливими характеристиками і функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод в електромережі. Безперебійний ups LP UL3500VA (2450Вт) (лінійно инетреактивный тип) має показники потужності 2450 Вт вхідна напруга 165-275 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення дбж LP UL3500VA (2450Вт) передбачає: захист від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Якщо вам необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення лінійно - інтерактивний дбж LP UL3500VA (2450Вт) - це оптимальне і доступне по вартості рішення. У тому випадку якщо у вас виникли труднощі, пов’язані з вибором потрібної моделі ибп/ups, ви завжди можете зв’язатися з нашими фахівцями за вказаними на сайті телефонами, які допоможуть вам вибрати інтерактивний дбж у відповідності з вашими потребами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 4х9 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 28.16 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Вихідні розетки | немає |
| Входное напряжение | 145-290 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 190х329х462 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість RJ-11 | немає |
| Кількість RJ-45 | немає |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість батарей | 4 |
| Количество выходных розеток | немає |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 2450 Вт |
| Потужність повна | 3500 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | правильная синусоида |
| Время переключения | 4-6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Время работы от батареи | 15 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 17 790 ₴




