
Аккумуляторная батарея EnerGenie 12V 7.5AH (BAT-12V7.5AH) AGM
802 ₴
- В наличии
- Код: BAT-12V7.5AH
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея 12 В, 7,5 Аг для ДБЖ
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Цвет | Black |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Высота | 93 мм |
| Длина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 7.5 А·г |
| Вес (кг) | 2.2 |
| Висота, мм | 93 |
| Высота, мм | 93 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длина, мм | 151 |
| Довжина, мм | 151 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 1.9 А |
| Максимальний струм заряду, А | 1.9 |
| Максимальний струм розряду | 112.5 А |
| Максимальний струм розряду, А | 112.5 |
| Максимальный ток заряда, А | 1.9 |
| Максимальный ток разряда, А | 112.5 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | 25 |
| Номинальное напряжение, В | 12 |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Номінальна робоча температура, °C | 25 |
| Повна висота, мм | 98 |
| Полная высота, мм | 98 |
| Рабочий диапазон температур, °C | от -20 до +50 |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +50°C |
| Робочий діапазон температур, °C | от -20 до +50 |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | 40 % |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип батареи | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Тип клемм | F2 |
| Ширина, мм | 65 |
Информация для заказа
- Цена: 802 ₴


