
Дриль-шурупокрут Stark EDC 550 Pro (120055040)
866 ₴
- Нет в наличии
- Код: 120055040
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сталевий редуктор, реверс; кнопка пуску з плавним регулюванням частоти обертання; оптимально збалансований центр ваги; прогумований кабель, 17 режимів регулювання крутного моменту; БЗП 10 мм. Картонна коробка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | немає |
| Акумулятор у комплекті | відсутній |
| Безщітковий двигун | немає |
| Біт-насадки у комплекті | немає |
| Вес | 1.5 кг кг |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткова акумуляторна батарея | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| кейс | відсутній |
| Місткість акумулятора (діапазон) | немає |
| Напруга акумулятора | немає |
| Напруга акумулятора (діапазон) | немає |
| Мощность | 550 |
| Потужність (діапазон) | 500-700 Вт |
| Подсветка рабочей зоны | є |
| Реверс | є |
| Регулювання крутного моменту | є |
| Тип аккумулятора | без акумулятора |
| Тип питания | От сети |
| Тип устройства | дриль-шурупокрут |
| Частота обертів | 750 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 866 ₴






