Вбудовані духові шафи. Якими б не були дизайнерські вподобання, духові шафи Bosch стануть прикрасою і серцем вашої кухні. Виберіть свою ідеальну духову шафу і встановіть її так, як зручно саме вам. Неважливо, який прилад ви оберете - завдяки автоматичним програмам результат завжди буде неперевершеним. Режим (3D гаряче повітря). Цей режим дає змогу домогтися однаково чудового результату під час приготування на всіх трьох рівнях, разом або окремо, завдяки рівномірному розподілу нагрітого повітря. Легко діставайте і виймайте деко. Телескопічні напрямні являють собою шарнірну систему висувних рейок, на яких і тримається деко. Така система хороша в зручності висування дек в процесі приготування і після. Легке очищення приладу. Завдяки спеціальній гладкій емалі GraniteEnamel, а також згладженим кутам, ви легко очистите духову шафу до блиску за лічені секунди. Неймовірно апетитні страви. Спеціальний вид нагрівання "Гриль + гаряче повітря" забезпечить апетитну хрустку скоринку вашим стравам. Найкраща піца в домашніх умовах. Хочете приготувати піцу не гірше, ніж у найкращих ресторанах? Тоді для цього ідеально підійде духовка Bosch зі спеціальним видом нагрівання "Піца". Ідеальна піца разом із Bosch. Легке управління. Ви можете з легкістю регулювати температуру в діапазоні 50-275°C. А також вибрати один із 8 видів нагрівання. Автоматичне очищення духової шафи. Ваша духова шафа буде завжди чистою, завдяки спеціальному покриттю задньої стінки EcoClean, яке поглинає бруд. Також ви можете опціонально додати бічні та верхню стінки. Безпека перш за все. Функція блокування панелі від дітей забезпечить безпечне використання духової шафи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 575-597 х 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 x 595 x 548 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 575-597 х 550 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Довідник дверцят | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки |
| Количество режимов работы | 8 |
| Количество стекол дверцы | нет данных |
| Цвет | черный / нержавеющая сталь |
| Конвекция | є |
| Кількість программ | 8 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | каталітичний |
| Мощность подключения | 3300 Вт |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем | 66 |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Объем (диапазон) | 61-70 л |
| Объём | 66 |
| Перемикачі | поворотні + сенсорні |
| Потужність грилю | немає даних |
| Программы | 3D гаряче повітря,Vario-гриль малої площі нагріву, Vario-гриль великої площі нагріву, гриль з конвекцією, нижнє нагрівання, піца, верхнє / нижнє нагрівання, розморожування |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | 0.89 кВт/ч |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | телескопічні + решітчасті |
| Управление | Механические ручки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Электроподжиг | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 14 173 ₴












