
Планшет Lenovo Tab M10 (3rd Gen) TB328FU 4/64GB Storm Grey (ZAAE0027UA)
6 661 ₴
- Нет в наличии
- Код: ZAAE0027UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Робота та розваги, які завжди з вами Lenovo Tab M10 – це планшет для всієї родини з розкішним дизайном та широким функціоналом, який є ідеальним поєднанням продуктивності та універсальності. Він оснащений IPS-дисплеєм діагоналлю 10,1 дюйма та роздільною здатністю Full HD (1920 х 1200), акумулятором 5100 мАг, швидким процесором, стереодинаміками з Dolby Atmos та масою корисних функцій та програм, що допомагають зробити використання пристрою зручним для всіх його користувачів. Тому Tab M10 (3rd Gen) ідеально підходить для будь-якого виду діяльності: читання, базового редагування фотографій та документів, роботи в інтернеті та багато іншого. Тонкий та стильний Витончений та компактний дизайн, корпус товщиною 8,5 мм та вага близько 460 грамів дозволяють легко утримувати планшет у руках та класти у сумку. Це робить його по-справжньому мобільним пристроєм, який можна вільно брати із собою будь-куди. Об’ємне звучання з Dolby Atmos Lenovo Tab M10 (3-го покоління) з двома динаміками та підтримкою Dolby Atmos забезпечує аудіо виняткової якості у будь-якому місці. З ним ви можете насолоджуватися реалістичним, об’ємним звуком під час перегляду фільмів або прослуховування нового альбому вашого улюбленого виконавця. Для спілкування і не тільки Завдяки основній камері 8 Мп з автофокусом та фронтальній камері 5 Мп ви можете здійснювати відеодзвінки або робити фотографії у будь-який час та в будь-якому місці, з чудовою якістю зображення. Чіткість, яскравість та живі кольори зроблять ваші враження оптимальними. Миттєве впізнання Щоб розблокувати планшет Lenovo Tab M10, достатньо усмішки. Технологія розпізнавання осіб відразу дізнається власника планшета і миттєво надасть йому доступ до всіх програм та функцій пристрою. Все дуже просто і безпечно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android 11 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 8.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Батарея | 5100 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 460 г кг |
| Встроенная память | 64Гб |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | Mali-G52 3EE |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | Отсутствует |
| Количество ядер | 8 |
| Материал корпуса | метал + пластик |
| Навигационная система | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou |
| Навігація | GPS |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Оперативная память | 4Гб |
| Основна камера | 8 Мп |
| Мощность зарядки | немає даних |
| Процессор | Unisoc T610 |
| Підтримка SD-карти | 2 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Разрешение | 1920х1200 |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 239.84 х 158.62 х 8.5 мм |
| Серия | Lenovo Tab M10 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Сканер обличчя | немає |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 8.5 мм |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 1.8 ГГц |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 6 661 ₴









