
Планшетний ПК Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) TB125FU 4/128GB Storm Grey (ZAAJ0391UA)
9 317 ₴
- Нет в наличии
- Код: ZAAJ0391UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Розважайтеся довше. Вчіться ефективніше. Компактний планшет для розваг, який чудово підійде і для навчання Висока продуктивність протягом цілого дня завдяки 8-ядерному процесору та тривалий час автономної роботи Перегляд відео зі стрімінгових сервісів на 10,6-дюймовому дисплеї стандарту 2K з матрицею IPS з роздільною здатністю 1080p – максимальним для мобільних пристроїв Завдяки спеціальному режиму читання та сертифікату, що підтверджує низький рівень випромінювання синього світла, ви зможете комфортно працювати з пристроєм протягом довгих годин. Високоякісна аудіосистема з чотирма динаміками за допомогою технології Dolby Atmos з ефектом занурення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 7.45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 7700 mAh |
| Вес | 465 г кг |
| Встроенная память | 128 ГБ |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 14 дней |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.61" |
| Кількість SIM-карт | Отсутствует |
| Количество ядер | 8 |
| Навігація | GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | є |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Android 12 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процессор | MediaTek Helio G80 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Разрешение | 2000x1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 251.2 х 158.8 х 7.45 мм |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 7.45 мм |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 9 317 ₴











