Просте в установці настінне кріплення, все необхідне кріплення в комплекті. Розмір кріплення: 100х100, 100х200, 200х100, 200х200 мм Похилий механізм надійно фіксується поворотним замком на настінній плиті без гвинтів та інструментів. Похилі механізми нового типу утримують нахил у заданому положенні без необхідності використання гвинтів, що фіксують.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 65 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Допустимая нагрузка | 45 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +15/-15° |
| Угол поворота | немає |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 15" - 32" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100мм, 200x200мм |
Информация для заказа
- Цена: 751 ₴





